Toledo
ZAPLAŤTE POLOVINU TEĎ A ZBYTEK AŽ ZA 2 ROKY!

Díky financování SEAT “Nízký úrok” zaplatíte 50% vozu při koupi a zbytek až za dva roky. Po celé dva roky zůstává úrok na nule! Zároveň můžete dát Váš vůz protihodnotou.

5 LET NEBO 100 000 KM

Navíc dostanete prodlouženou záruku na vůz na 5 let nebo 100 000 Km zcela ZDARMA. My v Car Point jsme féroví, nečekejte žádnou změnu splátek, poplatky za uzavření, nebo předčasné splacení.

SEAT PLUS

Díky našemu financování SEAT Plus máte možnost si vybrat z několika benefitů. Chcete originální příslušenství, dodatečnou výbavu, anebo slevu 36 000,- Kč?

CHCETE VŮZ, ALE NEVYHOVUJÍ VÁM ŽÁDNÉ MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ?

V Car Point přistupujeme ke každému klientovi zvlášť a snažíme se vyhovět individuálním potřebám každého klienta. Nabídneme Vám vždy řešení na míru, které bude vyhovovat právě Vám. Neváhejte a kontaktujte nás.

Nechte se překvapit efektivitou a prostorností. A co zavazadlový prostor o objemu 550 litrů? V aktuální akční nabídce máte možnost pořídit si nové Toledo s nepřekonatelným zvýhodněním a 5letou zárukou zdarma. Je jen na vás, jakou výbavu zvolíte. Bohaté akční pakety jsou dostupné pro všechny výbavové stupně. Ve výbavě Reference nyní navíc metalíza zdarma. A pro Toledo Style dostanete nabitý sportovní paket FR-Line v hodnotě 63 900 Kč!

Zábava pro celou rodinu

Cestování s rodinou nemusí znamenat kompromisy v oblastech radosti z jízdy a sportovních výkonů. SEAT Toledo kombinuje eleganci kupé s všestranností kombi. Toledo je bezpečným a kvalitním rodinným vozem pro řidiče, kteří se nechtějí vzdávat zážitků z dynamické jízdy. A kromě toho je také cenově velmi dostupným sedanem.

Celková elegance

SEAT Toledo kombinuje decentní eleganci sedanu s praktickou všestranností kombi. Výsledkem je dokonalý rodinný vůz. Precizní stylistické linie, prolisy a povrchy propůjčují modelu SEAT Toledo jedinečnou vizuální identitu – a velkorysý zavazadlový prostor, jehož víko se otvírá jako u hatchbacku, je dokonalým završením vzhledu tohoto sedanu.

Podle našeho názoru nejlepší světla

Přední LED světlomety modelu SEAT Toledo nejenže vypadají skvěle, ale nabízejí také celou řadu předností. Jednak poskytují výjimečné osvětlení a zároveň jsou energeticky hospodárné. Také neoslňují řidiče protijedoucích vozidel. A méně unavují oči, protože jejich světlo se nejvíce podobá přirozenému dennímu světlu.

Snímek obrazovky 2018-11-05 v 15.30.22

Rodinné cestování 2.0

Technická výbava modelu SEAT Toledo je zaměřena na tři hlavní oblasti: zábavu, bezpečnost a vynikající jízdní vlastnosti. Protože během jízdy s celou rodinou ve vašem sedanu by vás rozhodně neměla doprovázet nuda, nebezpečí a nenápadité zážitky.

Nepřijdete k újmě

Sofistikovaná výbava modelu SEAT Toledo v oblastech aktivní a pasivní bezpečnosti vám poskytne onen pocit jistoty, který požadujete při cestování automobilem s celou rodinou. SEAT Toledo je navíc zábavným a praktickým vozem – a nic vám neumožní užívat si svůj vůz víc než vědomí, že jste vy i vaši spolucestující dokonale chráněni.

Domluvte si testovací jízdu

Otevírací doba
  • Pondělí8:00 - 18:00
  • Úterý8:00 - 18:00
  • Středa8:00 - 18:00
  • Čtvrtek8:00 - 18:00
  • Pátek8:00 - 18:00
  • Sobota9:00 - 13:00
  • NeděleZavřeno