ateca
OPERATIVNÍ LEASING

Na každé z našich vozidel je možné získat výhodný operativní leasing.

Stavte se u nás pro nabídku na míru!

5 LET NEBO 100 000 KM

Navíc dostanete prodlouženou záruku na vůz na 5 let nebo 100 000 Km zcela ZDARMA. My v Car Point jsme féroví, nečekejte žádnou změnu splátek, poplatky za uzavření, nebo předčasné splacení.

CHCETE VŮZ, ALE NEVYHOVUJÍ VÁM ŽÁDNÉ MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ?

V Car Point přistupujeme ke každému klientovi zvlášť a snažíme se vyhovět individuálním potřebám každého klienta. Nabídneme Vám vždy řešení na míru, které bude vyhovovat právě Vám. Neváhejte a kontaktujte nás.

Nový SEAT Ateca se suverénně pouští do každodenních úkolů s osobitým a dynamickým stylem, jímž se vyznačuje každá, s jasným záměrem vedená ostrá linie jeho exteriéru.

V interiéru bylo všechno navrženo tak, aby se rutina proměnila v nejpříjemnější zážitky. S tímto SUV, které nabízí vše od ergonomicky uspořádané středové konzoly až po obrovský vnitřní prostor, budou všední dny překonávat i ta největší očekávání.

Suverénní vzhled

Nový SEAT Ateca se suverénně pouští do každodenních úkolů s osobitým a dynamickým stylem, jímž se vyznačuje každá, s jasným záměrem vedená ostrá linie jeho exteriéru. V interiéru bylo všechno navrženo tak, aby se rutina proměnila v nejpříjemnější zážitky. S tímto SUV, které nabízí vše od ergonomicky uspořádané středové konzoly až po obrovský vnitřní prostor, budou všední dny překonávat i ta největší očekávání.

Projíždějte městskými ulicemi stylově

Každá vnější linie nového modelu SEAT Ateca byla pečlivě navržena tak, aby vznikl nádherný exteriér, s nímž se můžete sebevědomě pouštět každý den do nových dobrodružství.

CarPoint praha Seat Ateca
Carpoint Praha Seat Ateca Interier

TECHNOLOGIE

Vybitý telefon? Žádný problém.

Pokud se vám vybije chytrý telefon, stačí jej jednoduše položit na plochu bezdrátové nabíječky, která se postará o všechno ostatní.

Snadné parkování

Stresu z každodenního parkování vás zbaví kamerový systém, který nabízí obraz okolí v rozsahu 360°, a parkovací asistent, který používá ultrazvukové senzory k měření vzdálenosti vozu od překážek a dokonce převezme místo řidiče řízení.

Nepřetržité spojení s okolním světem

Technologie Full Link v novém modelu SEAT Ateca vám umožní propojit chytrý telefon s vaším vozem pomocí technologií Apple Car Play™, Android Auto™ nebo Mirror Link™, v závislosti na vašem zařízení. Díky tomu můžete kdykoli maximálně využívat vaše mobilní aplikace.

Mimořádná nápaditost

Nejvyspělejší technologie ve vnitřní a vnější výbavě nového modelu SEAT Ateca umožní hladký průběh každého dne bez jakéhokoli stresu. Díky tomu si budete užívat každou minutu jízdy.

BEZKLÍČKOVÝ PŘÍSTUP

Díky této funkci již nebudete muset vyndávat klíčky ze své kapsy, abyste odemkli svůj vůz. Jednoduše přistupte k vozidlu, které se odemkne v závislosti na vaší vzdálenosti.

BEZDOTYKOVÉ ELEKTRICKÉ OVLÁDÁNÍ DVEŘÍ ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

Díky funkci virtuálního pedálu, kterou zajišťuje senzor pod zádí vozidla, lze dveře zavazadlového prostoru nového modelu SEAT Ateca otevřít bezdotykově. To znamená, že i s rukama plnýma tašek je můžete otevřít, aniž byste museli hnout prstem.

FUNKCE MY BEAT

Tlačítko pro spuštění motoru je osvětleno funkcí Heart Beat, kdykoli se řidič s klíčkem přiblíží k vozu.

VÝKLOPNÉ TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ S ELEKTRICKÝM ODJIŠTĚNÍM

Díky této skvělé funkci se elektricky výklopné tažné zařízení vysune po stisknutí tlačítka. S novým modelem SEAT Ateca budete připraveni na cokoli.

BEZPEČNOST

Městský život bez stresu

Opatření, určená pro bezpečnou jízdu ve městě, zajistí každodenní provoz bez nesnází. Všechny bezpečnostní prvky nového modelu SEAT Ateca byly totiž navrženy pro hladký průběh rutinních činností.

Vždy na dohled

Díky uvítacímu osvětlení s diodami LED ve výbavě nového modelu SEAT Ateca najdete i za tmy cestu k vozidlu zcela bez problémů. Osvětlení promítá na zem kruh v podobě siluety SUV.

Cesta vpřed

Jízda v dopravní zácpě je vždy stresovou situací, ale to už neplatí. Nový SEAT Ateca sleduje vzdálenost od ostatních vozidel, ovládá akceleraci i brzdění a zároveň se udržuje ve svém jízdním pruhu. Asistent pro stav nouze zasáhne, pokud nebudete včas reagovat.

*K dispozici pouze v kombinaci s převodovkou DSG.

Pár očí navíc

Výstražná světla LED upozorní řidiče na vozidla, která se přibližují při změně jízdního pruhu. Díky tomu je jízda na dálnici bezpečnější. Systém usnadňuje také couvání při vyjíždění z parkovacího místa, protože zabrzdí vozidlo, pokud senzory objeví jakékoliv jiné vozidlo přijíždějící ze strany nebo jinou překážku, a to i v případě, že je řidič nevidí.

V souladu s městem

Každá cesta může být potěšením a každodenní jízdy mohou být bez námahy. Stačí nastavit ustálenou rychlost jízdy a dovolit systému, aby převzal starost o akceleraci a brzdění v souladu s ostatními vozidly.

Seat Ateca Car Point Praha

Domluvte si testovací jízdu

Otevírací doba
  • Pondělí7:00 - 18:00
  • Úterý7:00 - 18:00
  • Středa7:00 - 18:00
  • Čtvrtek7:00 - 18:00
  • Pátek7:00 - 18:00
  • Sobota8:00 - 12:00
  • NeděleZavřeno

Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona c. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u Vašeho dealera. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.