Alhambra
ZAPLAŤTE POLOVINU TEĎ A ZBYTEK AŽ ZA 2 ROKY!

Díky financování SEAT “Nízký úrok” zaplatíte 50% vozu při koupi a zbytek až za dva roky. Po celé dva roky zůstává úrok na nule! Zároveň můžete dát Váš vůz protihodnotou.

CHCETE VŮZ, ALE NEVYHOVUJÍ VÁM ŽÁDNÉ MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ?

V Car Point přistupujeme ke každému klientovi zvlášť a snažíme se vyhovět individuálním potřebám každého klienta. Nabídneme Vám vždy řešení na míru, které bude vyhovovat právě Vám. Neváhejte a kontaktujte nás.

SEAT PLUS

Díky našemu financování SEAT Plus máte možnost si vybrat z několika benefitů. Chcete originální příslušenství, dodatečnou výbavu, anebo slevu 36 000,- Kč?

5 LET NEBO 100 000 KM

Navíc dostanete prodlouženou záruku na vůz na 5 let nebo 100 000 Km zcela ZDARMA. My v Car Point jsme féroví, nečekejte žádnou změnu splátek, poplatky za uzavření, nebo předčasné splacení.

Nové MPV SEAT Alhambra bylo navrženo tak, aby ostatní modely ve své třídě přečnívalo. Dojem mimořádného vnitřního prostoru a důsledného zaměření na rodinu, který získáte na první pohled, není u tak dokonalého vozu jediným aktivem. Precizní vnější design s ostrými liniemi mu dodává charakter a touhu překonat každou překážku.

JEDNA VELIKOST PRO VŠECHNY

Impozantní rozměry nového modelu SEAT Alhambra byly maximálně využity – v interiéru i exteriéru. Alhambra patří díky dynamickému designu mezi vzácná MPV s výrazným vzhledem. A jakmile nastoupíte, vnitřní design vám ihned prozradí, že jste v automobilu, který chce své cestující potěšit bez ohledu na jejich věk nebo délku cesty.

Zřetelný půvab

Široké proporce nového modelu SEAT Alhambra s pevně napnutými plochami, jasné linie a osobité podběhy kol propůjčují tomuto modelu suverénní vzhled. Zádi dominují střešní spoiler, dolů protažené zadní výklopné víko a velkoplošné zadní svítilny. A nová zadní světla z LED diod těží z výhod techniky LED použité u brzdových a obrysových světel. Zářivě červená zadní světla z LED diod vypadají skvěle, mají delší životnost a zvyšují bezpečnost.

 

Snímek obrazovky 2018-11-05 v 15.41.09

Technika pro vysoké zatížení

Na palubě SEATu Alhambra nechybí nejnovější inovace. Je to rodinný vůz s kompletní výbavou, nejmodernějšími technickými prvky, které vám zajistí komfort a kvalitně strávený čas se svými blízkými, ať se s nimi vydáte na jakýkoli výlet. Užívejte si každý kilometr!

V nejlepších rukách

Rodinný vůz, jako je nový SEAT Alhambra, musí svým cestujícím poskytovat nejvyšší míru bezpečnosti za všech okolností a ve všech situacích. SEAT proto věnoval maximální pozornost i těm nejmenším detailům, které mají vliv na bezpečnost. Chránit znamená pečovat a vy si můžete být jisti, že váš SEAT Alhambra poskytne vaší rodině skvělou bezpečnost.

Domluvte si testovací jízdu

Otevírací doba
  • Pondělí8:00 - 18:00
  • Úterý8:00 - 18:00
  • Středa8:00 - 18:00
  • Čtvrtek8:00 - 18:00
  • Pátek8:00 - 18:00
  • Sobota9:00 - 13:00
  • NeděleZavřeno